kvalita, co dává směr

Siemens

Domácí spotřebiče Siemens reprezentují spojení nejvyspělejších technologií, nadčasového designu a lidského důvtipu. Osvědčená německá kvalita a pokročilé funkce vám umožní překonat každé očekávání. Mimořádně flexibilní a inteligentní spotřebiče Siemens se snadno ovládají a dokážou předvídat vaše potřeby. Seznamte se s budoucností.

 

 

Mytí nádobí
Myčky Siemens nabízejí víc než jen čisté nádobí - inovativní nápady a spoustu praktických funkcí pro maximální flexibilitu a pohodlí. To vše v moderním designu.

Chlazení
Chytré nápady a inovativní technologie v trendy designu - chladničky a mrazničky Siemens jsou nejlepším způsobem flexibilního a řádného uchovávání potravin. Od nejmenších vestavných chladniček až po impozantní side-by-side modely - všechny vám poskytnou čerstvost a pohodlí.

Odsavače
Pokud jde o design, Siemens spoléhá na sofistikovaný vzhled s nadčasovými čistými liniemi a kvalitními materiály, jako jsou hliník, nerez a sklo.
Tyto kombinace dělají design odsavačů Siemens atraktivní.
Díky mnoha chytrým funkcím a vysokému výkonu vám pomůžou odstranit nepříjemné kuchyňské pachy.

Trouby
Vestavné trouby Siemens jsou univerzální a díky modernímu designu působivě stylové. Můžete je umístit nezávisle na varné desce, například do výklenku pod pracovní plochou a nebo do vysoké kuchyňské skříňky. Vyberte si z široké nabídky přesně tu vaši a objevte nové možnosti vaření.

Varné desky
Posuňte vaši kuchyň na novou úroveň.
Varné desky Siemens se díky nejmodernějším technologiím a funkcím přesně přizpůsobí vašim potřebám.
S deskami o rozměrech 60 cm - 90 cm, můžete připravovat svá oblíbená jídla rychle a jednoduše.

 


Spotřebiče můžete nově ovládat pomocí aplikace Home Connect, která vám umožní komunikaci přes mobil či tablet, i když zrovna nejste doma. 


 

O propracovaném designu spotřebičů Siemens se můžete přesvědčit na následujících fotografiích. 

 

Máte zájem o spotřebiče Siemens?

Napište nám a my vám uděláme individuální nabídku s cenou, kterou na internetu nenajdete!