Realizace Dědice

Realizace v malé vesnici na Vysočině, kde jsme se kromě kuchyně podíleli také na tvorbě poliček do obývací části domu a na výrobě koupelnového nábytku. Prim hrála kombinace béžové, černé a dřevodekoru, který jsme zakomponovali do všech třech částí naší realizace. Cílem bylo vytvořit nadčasový a moderní interiér, který bude působit luxusním dojmem, vyzývat svými netradičními prvky, ale zároveň splňovat všechna ergonomická pravidla, která jsou důležitá pro pohodlné každodenní používání. 


 

Kuchyně

při realizaci kuchyně jsme použili Perfect Sence lamino, která nezanechává otisky prstů, a které spolu s černou pracovní deskou z kompaktu, přináší do kuchyně nejen luxusní vzhled, ale také vysokou odolnost vůči vlhkosti. Netradiční ostrůvek do nepravidelného čtyřúhelníku navíc nabízí větší pracovní plochu a zajímavé řešení, které zpříjemní každodenní práci v kuchyni.

Prostor v kuchyni dokresluje jemné laťkování z dřevodekoru, které je následně zopakováno i v obývací části. 


Koupelna

Nábytek do koupelny může být praktický a zároveň stylový. V této koupelně jsme ctili použité materiály v kuchyni a obývacím pokoji. Ze stejného dřevodekoru jsme vytvořili koupelnový nábytek, který v kombinaci s černými matnými doplňky působí luxusním dojmem. Prostřednictvím laťkování jsme elegantně oddělili toaletní mísu od zóny s umyvadly a vytvořili tak funkční a estetický celek.


Obývací pokoj

V obývacím pokoji jsme navázali na design kuchyňské linky a prostor nad sedačkou vyplnili prosvícenou poličkou. 

Napište nám

Pokud váš naše práce zaujala, budeme rádi, když se nám ozvete.