O nás

"Firmu Interiéry Soukup jsem založil v roce 2008 v malé dílně v Dešově. Dnů, kdy jsme si vystačil s jednou malou pilou, nebylo mnoho. S přibývajícími zakázkami jsem musel dílnu neustále zvětšovat a nakupovat nové stroje. Dopředu mě hnala hlavně chuť dělat poctivou a dobrou práci na úrovni. Žádná zaprášená dílna se stroji z bazaru. A i když začátky nebyly lehké a já často trávil prací i veškeré víkendy, přineslo to svoje ovoce.

Dnes se na mém projektu podílí celý tým lidí a s dalšími spolupracuji externě. Výrobu se snažíme neustále zefektivňovat, abychom mohli vyhovět co nejvíce zákazníkům. Jezdíme na pravidelná školení, aby nám neunikl žádný nový trend. V dubnu 2019 jsme do naší dílny přivítali nového parťáka - CNC centrum, díky kterému se naše výroba zrychlila a zpřesnila. Pokud tedy hledáte spolehlivého dodavatele kuchyní a nábytku, zavolejte, napište a přesvědčte se, že jsme pro vás ten správný partner. "

Marek Soukup, majitel firmy

Specializujeme se na výrobu kuchyňských linek, nábytku do obývacího pokoje, ložnice, koupelny či dětských pokojů.  Zkušenosti  máme i s komerčním a kancelářským nábytkem. Při výrobě nábytku na míru pracujeme s prémiovými dekory nejvyšší kvality, které rádi kombinujeme s dalšími materiály. Vedle kovu a skla je to např. umělý kámen Corian, na jehož zpracování máme jako jedni z mála certifikát přímo z Belgie. Věříme, že kvalitní materiály jsou klíčem k výrobě nábytku, který bude sloužit po mnoho let a bude zákazníkům přinášet spokojenost a pohodlí.

Máme své vlastní designéry, kteří jsou připraveni Vám s návrhem interiéru pomoci. Jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s navrhováním interiérů. Naši klienti se mohou spolehnout na to, že jim připraví návrh, který bude dokonale sladěn s jejich vkusem a potřebami. Veškeré studie jsou klientům prezentovány formou profesionálních 3D vizualizací a v případě následné realizace jsou zcela ZDARMA.

Preferujeme individuální přístup ke každému ze zákazníků. Každý náš projekt začíná důkladnou konzultací s našimi zákazníky, kdy se snažíme získat co nejvíce informací o jejich představách. Naši designéři se pak snaží tyto požadavky promítnout do konkrétního návrhu interiéru, který plně odpovídá zákazníkovým požadavkům.

Naše truhlářské práce jsou realizovány bez subdodavatelů, takže máte jistotu, že každý kus nábytku, který od nás dostanete, je vytvořen přímo pod naším dohledem a kontrolou kvality. V případě zájmu rádi zprostředkujeme kontakt na dodavatele řemeslných prací, s jejichž pomocí se postaráme o kompletní vybavení vašeho domu. 

Realizujeme jak moderní nábytek s netradičními prvky, tak nábytek tradiční. Dokážeme tedy uspokojit poptávku všech věkových kategorií

Kuchyně a nábytek na zakázku dodáváme po celé České republice i v zahraničí. Naše výroba nábytku se nachází v Dešově, v okrese Třebíč. Kuchyňské studio můžete navštívit v Moravských Budějovicích. 

 


 

Studio v Moravských Budějovicích

Navštivte nás v našem studiu na náměstí ČSA 55 v Moravských Budějovicích. Probereme s vámi vaše představy a doporučíme vám to nejlepší řešení.

Napište nám

Pokud váš naše práce zaujala, budeme rádi, když se nám ozvete.