O nás

"Firmu Interiéry Soukup jsem založil v roce 2008 v malé dílně v Dešově. Dnů, kdy jsme si vystačil s jednou malou pilou, nebylo mnoho. S přibývajícími zakázkami jsem musel dílnu neustále zvětšovat a nakupovat nové stroje. Dopředu mě hnala hlavně chuť dělat poctivou a dobrou práci na úrovni. Žádná zaprášená dílna se stroji z bazaru. A i když začátky nebyly lehké a já často trávil prací i veškeré víkendy, přineslo to svoje ovoce. Dnes se na mém projektu podílí celý tým lidí a s dalšími spolupracuji externě. Výrobu se snažíme neustále zefektivňovat, abychom mohli vyhovět co nejvíce zákazníkům. Jezdíme na pravidelná školení, aby nám neunikl žádný nový trend. V dubnu 2019 jsme do naší dílny přivítali nového parťáka - CNC centrum, díky kterému se naše výroba zrychlila a zpřesnila. Pokud tedy hledáte spolehlivého dodavatele kuchyní a nábytku, zavolejte, napište a přesvědčte se, že nejde jen o plané řeči. "

Marek Soukup, majitel firmy

Specializujeme se na výrobu kuchyňských linek, nábytku do obývacího pokoje, ložnice, koupelny či dětských pokojů.  Zkušenosti  máme i s komerčním a kancelářským nábytkem. 

Při výrobě pracujeme s prémiovými dekory nejvyšší kvality, které rádi kombinujeme  s moderními materiály. Vedle kovu a skla je to i umělý kámen Corian, na jehož zpracování máme jako jedni z mála certifikát přímo z Belgie

Spolupracujeme s týmem bytových designerů a návrhářů, kteří jsou připraveni Vám s návrhem interiéru pomoci. Veškeré studie jsou klientům prezentovány formou profesionálních 3D vizualizací a v případě následné realizace jsou zcela ZDARMA.

Preferujeme individuální přístup ke každému ze zákazníků, protože jen to je cesta k oboustranné spokojenosti.

Realizujeme zakázky po celé České republice, ale i v zahraničí. Naše výroba nábytku se nachází v Dešově, okres Třebíč. 

V případě zájmu rádi zajistíme celý tým řemeslníků, který se postará o kompletní rekunstrukci vašeho domu. 

Další informace o jednotlivých produktech a službách naleznete v příslušných sekcích zde na stránkách.


 

Studio v Moravských Budějovicích

Navštivte nás v našem studiu. Probereme s vámi vaše představy a doporučíme vám to nejlepší řešení.

Napište nám

Pokud váš naše práce zaujala, budeme rádi, když se nám ozvete.