Kompletní interiéry

Pokud chcete mít nábytek ve vašem domě v jendotném stylu a bez starostí, rádi vám poskyneme naše služby a postaráme se o kompletní vybavení vašeho interiéru. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vytvořit dokonalý interiér, který bude nejen praktický, ale také estetický. Interiéry navrhujeme vždy s důrazem na jednotný styl a kvalitní materiály. Rádi vám navrhneme a vyrobíme kuchyňské linky, šatní skříně, obývací stěny, nábytek do dětského pokoje, pracovny či technické místnosti. 

Nebojíme se netradičních řešení a rádi využijeme naše zkušenosti a kreativitu, abychom vytvořili prostor, který bude plně vyhovovat vašim potřebám a bude odrážet váš osobitý styl.

Pracujeme pouze s kvalitními materiály, které vám budou sloužit po dlouhá léta. Zakládáme si na poctivé řemeslné práci a férové komunikaci, abychom našim zákazníkům co nejvíce usnadnili budování nového domova. 

Kromě návrhu a výroby nábytku vám rádi zprostředkujeme i kontakty na ostatní řemeslníky, se kterými pravidelně spolupracujeme. Například na malování, pokládání podlah, instalaci elektro a dalších prací, které jsou součástí celkové realizace interiéru.

 

Čtyři kroky k novému nábytku

Osobní schůzka

Pokud máte zájem o naše služby, rádi si s vámi sjednáme osobní schůzku. Buď u nás na studiu, nebo přímo u vás. Probereme všechny možnosti a najdeme ideální řešení ušité na míru vašim představám.

Návrh

Následně vše zaměříme a navrhneme. Výsledkem je 3D vizualizace, přesná kalkulace a termín instalace.

Výroba

Poté přijde na řadu výroba nábytku, která trvá zpravidla 6 - 8 týdnů. Následnou montáž realizuje tým pracovníků, kteří ví, jak se při montáži chovat. Nedělají zbytečný nepořádek, pracují rychle a vše po sobě řádně uklidí.

Předání

Na závěr uděláme finální kontrolu, a pokud bude vše v pořádku a podle vašich představ, předáme dílo k vašemu užívání.

Napište nám

Pokud váš naše práce zaujala, budeme rádi, když se nám ozvete.