Kuchyně

Kvalitní kuchyně na míru jsou v dnešní době stále více žádaným řešením pro ty, kteří si chtějí svůj domov opravdu užít. V našem truhlářství se výrobě kuchyní věnujeme již více než 20 let a snažíme se přinášet to nejlepší na trhu. Pracujeme pouze s prémiovými materiály, které garantují nejen kvalitu, ale také dlouhou životnost a odolnost.

Náš tým truhlářů se specializuje na výrobu kuchyní na zakázku a bez subdodavatelů. Můžeme vám tedy garantovat, že každá kuchyně, kterou vyrobíme, bude splňovat nejvyšší standardy kvality. Snažíme se být neustále kreativní a nebojíme se netradičních řešení, což umožňuje našim zákazníkům mít kuchyni, která bude nejen úžasně vypadat, ale také bude plně funkční a praktická. Rádi vám nabídneme kuchyně s ohýbanými prvky, s kompaktními deskami či umělým kamenem Corian. Na práci s ním máme jako jedni z mála v ČR certifikát přímo z Belgie

Pokud hledáte kuchyni, která bude dokonalým spojením kvality, designu a praktičnosti, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s výrobou kuchyně přesně podle vašich představ.

Čtyři kroky k novému nábytku

Osobní schůzka

Pokud máte zájem o naše služby, rádi si s vámi sjednáme osobní schůzku. Buď u nás na studiu, nebo přímo u vás. Probereme všechny možnosti a najdeme ideální řešení ušité na míru vašim představám.

Návrh

Následně vše zaměříme a navrhneme. Výsledkem je 3D vizualizace, přesná kalkulace a termín instalace.

Výroba

Poté přijde na řadu výroba nábytku, která trvá zpravidla 6 - 8 týdnů. Následnou montáž realizuje tým pracovníků, kteří ví, jak se při montáži chovat. Nedělají zbytečný nepořádek, pracují rychle a vše po sobě řádně uklidí.

Předání

Na závěr uděláme finální kontrolu, a pokud bude vše v pořádku a podle vašich představ, předáme dílo k vašemu užívání.

Napište nám

Pokud váš naše práce zaujala, budeme rádi, když se nám ozvete.