Realizace Moravské Budějovice

Tmavé dekory - to je to, čeho se tito majitelé nebáli a my jsme rádi, že jsme se zde mohli realizovat a ukázat ostatním zákazníkům, že tmavý interiér automaticky neznamená neútulnost a chladnost. Pokud vše doplníte o hřejivá světla a doplňky, určitě se není čeho bát. V celém domě se prolíná pouze několik materiálů, čímž se nám podařilo vytvořit kompatní ucelenou domácnost.


Kuchyně

Ačkoliv může kuchyně působit jednoduchým dojem, skrývá se v ní mnoho praktických prvků, pro snadné fungování. Jako pracovní desku jsme použili kompakt, který zákazníkům zajistí pohodlnou údržbu. Kompaktní deska je skvělá v tom, že se nemusíte bát, pokud někde zůstane trocha vlhkosti. Není nasákavá, takže se její vlastnosti nijak nezmění, narozdíl od klasických laminových desek. Dalším skvělým pomocníkem je výsuvná digestoř, která ve vypnutém stavu nijak nenarušuje jednoduché linie kuchyně. Bezfalcové dveře do spíže už jen krásně dokreslí kompaktnost celé kuchyně. 

Použité materiály

H3192 ST19 Metallic Fineline hnědý
Skříňky, obložení, laťkování, stoly
F627 PT Ocel tmavá
Dvířka
Kompaktní deska FUNDERMAX Prado Agate Grey
Ostrůvek

Obývací pokoj

V obývacím pokoji jsme se snažili zvýraznit šikmou stěnu, která je dominantním prvkem tohoto intriéru. Proto jsme obložení za televizí doplnili ještě o jemné laťkování. Pod televizí je pak už jen jednoduchá televizní skříňka, která minimalisticky doplňuje celý obývací prostor. Na skříňku byl použit stejný ocelový dekor, jako na kuchyňském ostrůvku.


Ložnice a předsíň

I v ložnici a předsíni jsme použili stejný dřevodekor, jako ve zbytku domu. Jemné laťkování hravě rozbíjí oválné zrcadlo, které je dominantou obou prostorů. Moderní šatní skříně jsou jednoduché, avšak se spoustou úložného prostoru. 


Koupelna a toaleta

V koupelně jsme zvolili jednoduchou koupelnovou skříňku s praktickými zapuštěnými úchytkami, doplněnou o tmavá umyvadla tak, aby ladila ke světlému mramorovému obkladu. 

Na toaletě jsme kromě skříňky dělali i obložení za toaletní mísou. Možná se to zdá na první pohled jednoduché, ale napasovat celou desku za mísu tak, aby přesně vyplnila prostor stěny, nebyl snadný úkol. Museli jsme celou desku rozpůlit, následně spasovat a slepit tak, aby nebyla vidět žádná spára. I takto zdánlivě jednoduché věci jsou pro nás občas velká výzva, ale výsledek musí být vždy bez kompromisů. 


Pracovna

Každý muž by měl mít v domě svoji místnost, odkud bude pohodlně pracovat. My jsme majiteli vytvořili kvalitní pracovní stůl, kde se kladl důraz především na pohodlnost. Věříme, že odtud se bude podknikat jedna radost. 

Napište nám

Pokud váš naše práce zaujala, budeme rádi, když se nám ozvete.