Realizace Znojmo

Realizace ve Znojmě, kde jsme majitelům vytvořili útulný propojený prostor kuchyně a obývacího pokoje. Dále jsme navrhli a zrealizovali předsíň, která vzhledově koresponduje s celým prostorem. Použili jsme nadčasové dekory bílé, dřeva a betonu, které majitelé doplnili o barevně výrazné židle a sedačku, čímž se celý prostor rozzářil a perfektně se doplňuje. Tato varianta je ideální pro všechny, kteří rádi experimentují. Pokud vás po letech barvy omrzí, můžete nahradit novým čalouněním, nebo novými doplňky a nábytek si zachová svou nadčasovost, jelikož bude ladit ke každé barvě.

Kuchyně

Kuchyně je jednoduchá, ale velmi praktická. Jídelní stůl je připojený k ostrůvku, ve kterém je zabudovaná varná deska a vinotéka. Všechny důležité spotřebiče tak máte snadno po ruce i během stolování. 

Použité mateirály

Matný lak RAL 90003
Skříňky
Dub sherman koňakový
Horní skříňky, laťkování, okenní nika
Beton Chicago světle šedý F186 ST9
Zádový panel v kuchyni
F222 ST76 Keramika Tessina terra
Pracovní deska, obklad za televizí

Obývací pokoj

V obývacím pokoji jsme vytvořili niku v okně, která skvěle poslouží i jako prostor na sezení, pokud se vás v domácnosti sejde více. Dále jsme realizovali skříňku pod televizi. Stěnu za televizí jsme doplnili o jemné laťkování a desku v dekoru kuchyňské pracovní desky. Tím jsme celý prostor propojili. Součástí je i ambientní osvětlení, které zajistí příjemné sledování televize.


Předsíň

Předsíň jsme vytvořili tak, aby ladila s koncepcí celého interiéru. Opakuje se stejné laťkování, které je i v obývacím pokoji. Podsedák je vytvořen ve stejném odstínu jako sedačka. Prostor ozvláštní zrcadlo ve tvaru půlkruhu.

Napište nám

Pokud váš naše práce zaujala, budeme rádi, když se nám ozvete.