Tradiční kuchyně

Neděláme jen moderní kuchyně. Pokud si to prostor žádá, umíme se i přizpůsobit. Nejinak tomu bylo i u tohoto histroického domu, kde majitelé kladli důraz na zachování venkovkého stylu. Naším úkolem bylo skloubit tradici s moderními prvky (trouba, vinotéka, indukční deska).

V této kuchyni jsme také vytvořili naši specialitu - ohýbaný nábytek. Výroba není snadná, protože na dvířka se musí vyrobit speciální šablona, přes kterou se finální deska ohýbá. Když se výsledek povede, získá klasická kuchyně rázem úplně jiný nádech. 

Možná jste si všimli, že v kuchyni není digestoř. Majitelé se rozhodli pro nový typ varné desky, která má zabudovanou digestoř v sobě. Nad varnou deskou tak může viset světlo, které podtrhne tradiční venkovský styl. 

 

 

Židle i osvětlení

Moderní dřez s přesahem přes pracovní desku a naruší linii pracovního prostoru je určitě příjemným oživením. Nadstandardní velikost dřezu majitelka určitě také uvítá. Obložení za deskou dodá kuchyni tradiční vzhled. Teplé LED osvětlení pak už jen podtrhne útulnost celého prostoru. 

Použité dekory

Egger F311 Ceramic antracitový
Pracovní deska
Lak matný RAL 9010 bílá
Dvířka

Použité spotřebiče

Centrale B2 Octa
Indukční varná deska včetně odsavače par
Electrolux EOB 8857AAX
Parní trouba
ERW1573AOA
Vinotéka

Napište nám

Pokud váš naše práce zaujala, budeme rádi, když se nám ozvete.